Готель в Карпатах. Ярсон.

Ціни, що вказані нижче є дійсними цінами готелю до 30 листопада 2023. Ціни вказані за добу проживання. Для уточення цін на інший період - телефонуйте адміністратору +38 0 (97) 020-17-00

№1 Люкс двомісний

Складається з двох кімнат: вітальної та спальні. Вітальня зі зручним розкладним кріслом, спальня, яка пропонує вам одне двоспальне ліжко, ванна кімната з душовою кабіною, балкон з виглядом на подвір’я, а також холодильник, телевізор, фен, електрочайник.

Проживання до 3-х осіб — 1300 грн/доба.

№2 Люкс чотиримісний

Трикімнатний номер який містить вітальню, спальню та дитячу кімнату. Вітальня з розкішним розкладним диваном, спальня, дитяча кімната з двома односпальними ліжками, холодильник, 2 телевізори, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Балкон з виглядом на річку.

Проживання до 5-ти осіб — 1600 грн/доба.

№3 Люкс тримісний

Двокімнатний номер. Вітальня з розкладним диваном, спальня, холодильник, два телевізори, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Балкон з виглядом на річку.

Проживання до 5-и осіб — 1500 грн/доба.

№4 Стандарт двомісний

Одна кімната, двоспальне ліжко, холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник.

Проживання двох осіб — 1000 грн/доба.

№5 Стандарт одномісний

Одна кімната, двоспальне ліжко, холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник.

Проживання двох осіб — 1100 грн/доба.

№6 Люкс двомісний

Дві кімнати, вітальня з розкладним диваном, спальня, холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Балкон з виглядом на річку.

Проживання до 4-х осіб — 1400 грн/доба.

№7 Люкс 5-ти місний

Двохповерховий номер. Вітальня, спальня, дитяча кімната на ІІ поверсі з трьома одномісними ліжками, холодильник, 2 телевізори, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Балкон з виглядом на річку.

Проживання до 6-и осіб — 1700 грн/доба.

№8 Стандарт двомісний

Одна велика кімната, два окремих ліжка, два розкладні крісла, холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник.

Проживання до 4-х осіб — 1 100 грн/доба.

№9 «Люкс А» двомісний

Перший поверх. 10 м від річки. Вітальня, спальня + диван розкладний. Холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Окремий вихід до річки, яка знаходиться за 10м. Балкон з виглядом на річку. Своя окрема територія з мангалом та гамаком.

Проживання двох осіб — 2000 грн/доба.